נכבדי,

בתוך המהומה היומיומית של החיים המלאים שלכם, שנהיו צפופים יותר, וודאיים פחות, ומעט שבירים עם שינוי בסטטוס שלכם למטפלים או מטופלים, בחרנו להנגיש עבורכם מידע שנועד להיטיב עמכם.

בשנת 2013 יצאה לדרך יוזמה של קבוצה קטנה שבחרה לחבר בין מטפלים (קרובי משפחה חברים ומטפלים מקצועיים) ומטופלים. בשלב הראשון בחרנו להפיק אירוע משמח עם תכנים לימודיים ואומנותיים שיצא לפועל בתמיכת קופות החולים , חברת א.מ.כנסים, התיאטרון הלאומי הבימה, אסותא, איגוד הרופאים האונקולוגים בישראל ותרומות נדיבות מחברות תרופות ודיאגנוסטיקה ומהאגודה למלחמה בסרטן. אירחנו כ- 1,000 משתתפים שמרביתם מטופלים ומחלימים האירוע כלל: הרצאה מדעית מפרופ' ורדה רוטר ממכון וייצמן, ראיון עם מטופלים על יזמות שלהם שקידמה את המחקר ההמטו-אונקולוגי בישראל, וצפייה בהצגה "החייל האמיץ שוויק. המשובים הטובים נתנו לנו כוח להמשיך לאירוע הבא שהתקיים באוקטובר 2015, בתבנית דומה והתקבלה החלטה שזו תהיה מסורת רבת שנים. במקביל ביקשנו מהמשתתפים באירוע לשתף אותנו בקשיים שלהם בעזרת שאלון קצר. תוצאות השאלון הראו ששני הנושאים החשובים ביותר הם: צורך בתמיכה להתנהלות מול גורמים חיצוניים (בתי חולים, קופות ומבטחים פרטיים (וסיוע בהתמודדות עם הפחדים והכאבים הפנימיים.

כדי לעזור באופן הטוב ביותר אנו מזמינים אתכם להצטרף לשורותינו או לפנות באופן אנונימי ולהציע את הצעותיכם. תוך זמן קצר כולנו יכולים להיות חלק מרשת חברתית ענקית, מטופלים, קרובי משפחה, חברים, רופאים, אחיות וכל מי שמעורב. כך נוכל להכיר וללמוד באופן הדדי מול מה אנו עומדים.

בשלב זה בחרנו להנגיש עבורכם מידע על זכויותיכם ותכנים מקצועיים רפואיים על חידושים ופריצות דרך בתחום האונקולוגיה, כמו גם מידע ו"טיפים" מנותני שירות המעורבים בטיפולכם כולל אחיות, עו"ס, רוקחים, פסיכולוגים, אונקולוגים ונקודות מבט אישיות של מחלימים

נודה למילוי אנונימי של השאלון באתר שנוגע לתכנים שחשובים לכם ואנו פתוחים למשובים ולפניות אלינו באמצעות "צור קשר" באתר

באיחולי בריאות,
דר' נאוה זיגלמן–דניאלי